Ключі та відпустки

Шановні користувачі!

Наразі пора відпусток, тому, не забуваємо блокувати ключі доступу до ЄРДР.

Заблокувати ключ можна за телефонами, вказаним праворуч, зазначивши слово-пароль.

Після повернення з відпустки ви маєте розблокувати ключі, направивши до центру сертифікації ключів в прокуратурі м. Києва (каб. 621, 104) за відповідну заяву.

 

Вдалого відпочинку!

Графік роботи 8-9 травня

Шановні користувачі!

Сьогодні, 08.05.2018 року, віддалений Центр сертифікації ключів Генеральної прокуратури України у прокуратурі міста Києва працюватиме до 17 години 00 хвилин.
 
Завтра, 09.05.2018 року - вихідний день.
 
Техпідтримка щиро вітає усіх з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Технічні роботи 08.11.2017

Шановні користувачі!

     Сьогодні, 08.11.2017 року, починаючи з 20 години 00 хвилин будуть проводитись регламентні технічні роботи по оновленню інформаційної системи ЄРДР.
     Тривалість робіт орієнтовно до 23 години 59 хвилин 08.11.2017, однак може збільшитись.
     Після завершення технiчних робіт прохання почистити у Ваших браузерах кеш/куки.
     Просимо вибачення за тимчасові незручності.
З повагою, Техпідтримка.

 

 

 

 

 

 

УВАГА!

26.10.2017 року Центром сертифікації ключів Генеральної прокуратури України у м. Києві з технічних причин не будуть видаватися ключі доступу до ЄРДР.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Новий вхід до ЄРДР

Шановні коллеги!

   Починаючи з 24.10.2017 року використовуватиметься новий порядок автентифікації та авторизації користувача в системі ЄРДР за допомогою програмного забезпечення «Персональний сервіс ЕЦП».
Для успішної авторизації необхідно:
 
1) Відповідання робочої станції користувача до наступних вимог:

1. Комп’ютер під керування ОС Windows або Mac OS актуальної версії.
2. Підтримуваний браузер (Chrome, Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer) актуальної версії.
3. Остання доступна версія Java (доступна для завантаження з сайту https://java.com/).
4. Наявне підключення до мережі Інтернет.
Використання «Персонального сервісу ЕЦПД» для авторизації в ЄРДР відбувається у наступному порядку:

1. Перейти за посиланням на сторінку ЄРДР:
https://erdr.gp.gov.ua/
2. Після успішного завантаження сторінки, необхідно запустити «Персональний сервіс ЕЦП», перейшовши за посиланням на сторінці «Посилання для завантаження додатку», яке незабаром буде доступне;
3. Браузер завантажить файл sjwsa-gpu.jnlp. Після завантаження файлу, його необхідно запустити;
4. Запуститься застосунок «Персональний сервіс ЕЦП»
Більш детальна інструкція знаходиться у файлі *.pdf за посиланням нижче:
 

 

Технічні роботи

Шановні колеги!

З 20 години 28.12.2016 року почнуться технічні роботи в ЄРДР.

Орієнтовний термін закінчення робіт - до 23 години 28.12.2016 року

Просимо поставитись з розумінням. 

З повагою, Техпідтримка!

 

 

Upd. Наразі відновлено роботу ЄРДР. Система працює справно. Про можливі виявлені помилки просимо повідомляти на нашу електронну адресу.

Не забуваємо, що після проведення технічних робіт необхідно у Вашому браузері видалити кеш та куки. Зокрема "помилка 5001" прибирається також цим способом.

 

Відновлено роботу ЦСК

Шановні користувачі!

Повідомляю Вам про те, що роботу Центру сертифікації ключів Генеральної прокуратури України в м. Києві відновлено. 

З повагою, Ваша Техпідтримка!

Робота ЦСК

Шановні користувачі!

Сьогодні, 17.03.2016 Центром сертифікації ключів Генеральної прокуратури України у місті Києві тимчасово призупинено видачу ключів доступу до ЄРДР у звязку з проведенням технічних робіт.

Додаткова інформація щодо відновлення роботи за телефонами, зазначеними в контактах.

Приносимо вибачення за незручності, Ваша Техпідтримка.

Інформаційно-аналітична система «Облік та статистика органів прокуратури»

     Наказом Генерального прокурора України № 52 від 02.02.2016 року введено в дослідну експлуатацію інформаційно-аналітичну систему «Облік та статистика органів прокуратури» (далі ІАС «ОСОП»).

     Вказана система запроваджується для електронного обліку роботи прокурора, формування статистичної звітності та інформаційно-аналітичих збірників.

       Листом заступника Генерального прокурора України від 04.02.2016 року за № 27/2-12вих-52окв-16 зорієнтовано працівників на необхідність внесення інформації про роботу прокурора з 01.01.2016 року та такої інформації, яка на початок поточного року залишилась без кінцевого результату (розділи І, ІІ, ІІІ, VІ, VІІІ звіту «Про роботу прокурора»).

    З метою надання методичної допомоги керівникам структурних підрозділів апарату, місцевих прокуратур, прокурорам відділів та прокурорам прокуратур розроблено відповідні інструкції користувачів, які направлено на офіційні електронні адреси. Крім того, вся довікова інформація розміщена на мережевому ресурсі «Бібліотека» в папці «ОСОП».
     Дослідна експлуатація ІАС «ОСОП» триватиме з 9 лютого по 31 травня 2016 року.

      Доступ до системи з 09.02.2016 року здійснюватиметься за адресою https://iasp.gp.gov.ua 
   Про виявлені неточності в роботі системи, помилки системи, пропозиції та зауваження щодо покращення функціонування системи, прохання інформувати адміністраторів за телефоном (044) 527-71-38 та надсилати відповідні листи на електронну адресу техпідтримки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

    З питань організації роботи в системі, особливостей формування статистичних звітів слід звертатись до відділу ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи за телефоном (044)527-71-62.

ПЛАНОВЕ ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ЄРДР

Шановні користувачі!

     У суботу, 05.12.15 з 07 години ранку буде проводитись планове оноблення бази ЄРДР. 
Приблизний час оновлення - 12 годин. (до 19:00)
У зв"язку з цим внесення даних до реєстру буде обмежено.
     Після оновлення необхідно почистити кеш та куки, щоб уникнути помилок.

     Інструкція з очистки кешу та куків

 

 

 

Нові ключі

Шановні користувачі Єдиного реєстру досудових розслідувань!

     Необхідно Вам повідомити про те, що час не стоїть на місці, наука та інформаційні технології постійно розвиваються та вдосконалюються.
     І в нашій роботі у найближчому майбутньому також відбудуться докорінні зміни.
     В першу чергу, найближчим часом планується змінити метод доступу до бази ЄРДР.
     Так, з квітня 2016 року в Центрі сертифікації ключів Генеральної прокуратури України у м. Києві планується тестове впровадження нових ключів доступу до ЄРДР, принцип роботи яких базується на використання чипів NFC на основі бездротового високочастотного зв'язку малого радіусу дії «в один дотик». Ця технологія дає можливість обміну даними між пристроями, що знаходяться на відстані близько 10 см. Перевагою даної технології є швидкість взаємодії між пристроями (близько 0,1 секунди). «NFC» працює на частоті 13.56 MHz. Швидкість обміну даними становить до 424 кбіт/сек.
     Центр сертифікації ключів Генеральної прокуратури України у місті Києві отримав партію тестових чіпів для запису на них елетронних цифрових підписів користувачів. Вказані чіпи можуть бути вживлені під шкірний покрив пальця, долоні чи іншого зручного для користувача місця. Використання таких чіпів має ряд суттєвих переваг для користувачів, аніж використання звичайних флешносіїв.
    Безконтактна технологія читання/запису дозволить мінімізувати фізичний знос носія та дозволить збільшити строк служби до 25 років, унеможливить випадкове видалення контейнера, у якому зберігається ключ доступу або випадковий запис сторонніх даних і найголовніше - мінімізує випадки втрати ключа.  Нова технологія дозволить пришвидшити перевидачу ключа у випадку зміни посади – для цього необхідно буде просто з’явитись до Центру та надати копію відповідного наказу. Процес верифікації користувача зведеться до мінімуму – досить лише піднести руку до зчитувача, а також дозволить працювати з ЄРДР на планшеті чи смартфоні.
     Перші 20 користувачів можуть отримати нові чіпи в Центрі сертифікації ключів Генеральної прокуратури України у місті Києві вже зараз.
    Новітнє обладнання медичної частини дозволить швидко та безболісно інтегрувати чіп та записати на нього електронний цифровий підпис, абсолютно захищений від підробки та незаконного копіювання.
     Для отримання нового чипу необхідно при собі мати паспорт громадянина України, службове посвідчення, довідку про групу крові та медичну довідку про наявність алергічних захворювань.


З повагою, Ваша техпідтримка :).

РЕГЛАМЕНТНІ РОБОТИ В ЄРДР

Шановні користувачі!

     23.10.2014 з 13:00 до 14:00 в ЄРДР будуть проводитись регламентні роботи, у звязку з чим доступ до бази буде відсутній.
     Нагадуємо, що після кожного оновлення бази рекомендується очистити кеш та куки в браузері. Інструкція з очищення кешу та куки.

ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ КЛЮЧОВОГО СЕРТИФІКАТУ

Шановні користувачі!

 

     Сьогодні, 19.11.2014 виповнюється 2 роки з часу, коли почав діяти новий КПК України а з ним і ЄРДР. 

     Нагадуємо, що основна кількість користувачів ЄРДР отримувала ключові носії впродовж листопада-грудня. Строк дії ключового сертифікату - 1 рік з дня його видачі. Дата видачі проставлена на Вашому примірнику паперового сертифікату (також Ви можете подивитись час створення файлу ім`я_користувача.nctx). 

     Для того, щоб продовжити дію свого ключового сертифікату, Вам необхідно особисто з`явитись до Центру сертифікації ключів ГПУ в прокуратурі міста Києва (центральна будівля за адресою: вул. Предславинська, 45/9. Для працівників органів прокуратури каб. - 621, для працівників ОВС, ДФС, СБУ - каб. 104). Час роботи Центру - робочі дні з 09 години до 18 години, з 13 до 14 можлива обідня перерва.

     При собі мати: ключовий носій, паспорт, дійсне службове посвідчення. 

     Для отримання додаткової інформації прохання телефонувати до спеціаліств техпідтримки за телефонами 527-72-95 (для працівників прокуратури) або 527-71-38 (для працівників ОВС, ДФС, СБУ) - вони Вас краще та швидче зорієнтують, аніж коли визвонювати їх начальника на мобільний ;)

     Дякуємо за розуміння, Ваша техпідтримка.

 

В ЄССА технічні роботи

Шановні користувачі!

 

 
   На даний час, 01.08.2014, в ЄССА проводятся технічні роботи. Час завершення робіт наразі невідомий.
     Також, з технічних причин ключі до ЄРДР тимчасово не видаються. 
     Про завершення робіт Вас буде поінформовано додатково.

 expungement1

                                                                                                      З повагою, Техпідтримка.

УВАГА

У разі втрати або факту компрометації особистого ключа доступу до ЄРДР необхідно негайно зателефонувати:


– у робочі дні з 09:00 до 18:00 до регіонального Центру прийому дзвінків 527-72-95 або 527-71-38;