11 вересня 2015

Шановні користувачі. 

Якщо ви побачили цю сторінку, замість запитуваної то скоріше за все у Вашому браузері увімкнена пошукова система mail.ru або yandex.ru.

Вказані ресурси заблоковані

Указом Президента України №133/2017

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"

Для коректного відображення запитуваної сторінки слід користуватись іншими пошуковими системами, наприклад www.google.com.

 

 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРАВИЛ ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНИМИ СЛУЖБОВЦЯМИ ПОШТОВИХ СЕРВІСІВ

1. Не використовувати неслужбові (неофіційні) електронні поштові скриньки та закордонні публічні поштові сервіси, насамперед російські, для організації службового листування.

2. Створювати службові поштові скриньки виключно на власних (відомчих) ресурсах, зареєстрованих в доменній зоні українського сегменту Інтернету GOV.UA, а за відсутності таких ресурсів користуватися відповідними послугами лише від українських провайдерів.

3. Не використовувати службові електронні поштові скриньки для здійснення листування з особистих питань, насамперед, при підписці на різноманітні розсилки.

4. Використовувати складні паролі для службових електронних поштових скриньок  (мінімальна довжина паролю 8 символів, наявність літер різного регістру, цифр та спецсимволів, «складність» паролю до підбору за словами тощо), а також регулярно їх змінювати (не рідше ніж один раз на місяць).

Не використовувати один пароль для декількох акаунтів, а також він не  повинен бути пов’язаний з особистими даними.

Не зберігати пароль від поштової скриньки у браузері.

5. Обов’язково перевіряти отримане засобами електронної пошти повідомлення встановленим антивірусним програмним забезпеченням.

6. Видаляти (не відкриваючи) отримані засобами електронної пошти повідомлення якщо Вам вони здаються підозрілими, навіть за умови повідомлення антивірусу, що повідомлення чисте. Особливо якщо Ви на них не очікуєте. 

Якщо відправник відомий, а електронне повідомлення містить не очікувані додатки або посилання, доцільно уточнити інформацію щодо них у відправника.

7. У разі виникнення питань (зокрема проблемних), пов’язаних із використанням електронних поштових скриньок, невідкладно звертатись за консультацією до відповідних адміністраторів безпеки Вашого відомства.

8. Вимагати від адміністраторів безпеки відомства регулярно оновлювати прикладне програмне забезпечення, що забезпечує функціонування електронної поштової скриньки, та антивірусного програмного забезпечення.

УВАГА

У разі втрати або факту компрометації особистого ключа доступу до ЄРДР необхідно негайно зателефонувати:


– у робочі дні з 8:00 до 20:00 до регіонального Центру прийому дзвінків 527-72-95 або 527-71-38;


– у робочі дні з 20:00 до 8:00, вихідні та святкові дні до чергового оператора приймання дзвінків, за номером – (044) 200-75-86.