Розблокування облікових записів ОСОП та СЕД

Шановні колеги!

У випадку заблокування Ваших облікових записів в ОСОП або СЕД прохання направити лист про розблокування на відповідну зазначену праворуч електронну адресу (ОСОП або СЕД), використовуючи офіційну особисту поштову скриньку (ваше_ім"я@kyiv.gp.gov.ua).

зміна підрозділів

На виконання рішення розширеної колегії Генеральної прокуратури України від 3.10.2013 року, внесено зміни в ЄССА, щодо назв структурних підрозділів прокуратури міста Києва. На підставі викладеного, просимо бути уважними при внесенні даних до програмного комплексу ЄССА.

Показники роботи старих підрозділів доступні при формуванні звітів станом до 21.10.2013 року.

Зміни у розділі "Держобвинувачення"

     У зв'язку з внесенням змін у порядок роботи з документами розділу Держобвинувачення, з 20:00 13.09.2013 по 15.09.2013 тимчасово буде призупинено роботу із картками розгляду кримінального провадження/справи у судах всіх інстанцій. З 16.09.2013 робота з цими картками буде здійснюватись за новими правилами. Інструкцію стосовно роботи з нововведеннями цього розділу буде розміщено на вкладці Кабінет - "Документація" - "Прокуратура-5 розділ форми П 2013".

Керівникам самостійних структурних підрозділів

     З метою забезпечення належного порядку реєстрації, оброблення та надсилання вихідної кореспонденції, визначеного Інструкцією з діловодства в органах прокуратури України, прошу доручити підпорядкованим працівникам канцелярій при оформленні реєстраційної картки вихідної кореспонденції у скороченому змісті зазначати номер кримінальної справи, матеріалів дослідчих перевірок, дані щодо міжнародних відправлень, а також прізвище особи та назву організації підприємства, яких стосуються ці документи.

    Крім того, при оформленні реєстру переданих документів для пересилання матеріалів кримінальних справ та матеріалів у додатку вказувати їх номер.

    Дотримання зазначених вимог дозволить уникнути помилок при надсиланні вихідної кореспонденції.

Для користувачів закладки "Представництво"

З 01.07.13 закрито можливість створювання карток «Позов, заява Представництва» та «Позов до органів прокуратури» через робочий стіл «Представництво».

У зв'язку з внесенням даних за новим методом можливе дублювання показників у формі П.

Для запобігання виявленої помилки прохання користуватись розробленою інструкцією.

"Інструкція"

Контакти техпідтримки по ОСОП/СЕД

 

Техпідтримка ОСОП 

(044) 527-72-95

osop@kyiv.gp.gov.ua

 

Техпідтримка СЕД
(044) 527-72-95

sed@kyiv.gp.gov.ua