Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг органів прокуратури України

Відповідно до наказу Міністерства цифрової трансформації України від 24.11.2020 № 186 до Довірчого списку внесено сертифікати кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг органів прокуратури України.
 
 
У зв'язку з викладеним Акредитований центр сертифікації ключів Генеральної прокуратури України наразі іменується як  кваліфікований надавач електронних довірчих послуг органів прокуратури України (КНЕДП ОПУ).

 

ДО ДОВІРЧОГО СПИСКУ ВНЕСЕНО СЕРТИФІКАТИ КВАЛІФІКОВАНОГО НАДАВАЧА ЕЛЕКТРОННИХ ДОВІРЧИХ ПОСЛУГ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ

Зміни в роботі АЦСК

Шановні користувачі! 

 

     Повідомляємо, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року №50 на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у віддокремленому підрозділі АЦСК ГПУ у м. Києві встановлено наступний режим роботи:
- початок роботи з 8 години - упродовж робочого тижня,
- перерва на обід з 12 години до 12 години 45 хвилин - упродовж робочого тижня;
- кінець робочого дня в понеділок, вівторок, середу та четвер о 17 годині, у п'ятницю - о 15 годині 45 хвилин;
- вихідні дні - субота та неділя.
     Напередодні святкових та неробочих днів тривалість робочого дня скорочується на одну годину.
     Просимо враховувати дану інформацію при плануванні відвідування АЦСК ГПУ у м. Києві.
 

Міцного Вам здоров'ячка, вдягайте масочки та добре мийте ручки;)

Ваша Техпідтримка

 

Робота ЄРДР 07.02.2023

Шановні користувачі!

     У період часу з 18 години 00 хвилин до 23 години 59 хвилин 07 лютого 2023 року будуть проводитись технічні роботи по оновленню інформаційної системи ЄРДР. Тривалість робіт може збільшитись.

  Після завершення робіт прохання очистити кеш/куки браузерів, з допомогою яких здійснюється вхід до ЄРДР.

    Прохання врахувати вказану інформацію при плануванні роботи з Реєстром.

19.05.2020 ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ЄРДР

Шановні користувачі!


19 травня 2020 року у період часу з 20:30 до 23:59 будуть проводитись технічні роботи по оновленню інформаційної системи ЄРДР. Тривалість робіт може збільшитись. 

Після завершення робіт прохання очистити кеш/куки браузерів, з допомогою яких здійснюється вхід до ЄРДР. 

Прохання врахувати вказану інформацію при плануванні роботи з Реєстром.

Робота ключів АЦСК ГПУ на інших ресурсах

Шановні користувачі!

 

    АЦСК ГПУ проводиться робота по впровадженню наших кваліфікованих електронних підписів (КЕП) для використання на інших державних ресурсах.

     Наразі КЕП АЦСК ГПУ можуть використовуватись на сайті НАЗК при подачі декларацій та в Електронному кабінеті ДФС.

       До використання придатні КЕП, які ви отримували після 08.11.2018 року. 

     Зверніть увагу, що при подачі декларацій за допомогою КЕП АЦСК ГПУ вам потрібно мати активований ключ (протягом 7 днів з дня його отримання шляхом входу до ЄРДР, або ж тим, хто не має прав доступу до ЄРДР, шляхом використання додатку "Персональний сервіс ЕЦП").

     Для початку використання КЕП АЦСК ГПУ на сайті НАЗК вам також необхідно буде змінити попередній ключ на актуальний шляхом використання функціоналу сайту НАЗК. 

     Відповідна інстукція доступна за даним посиланням.
   
    Увага! Для входу до Електронного кабінеті ДФС використовуйте пункт "Фізична особа".
 
 
     Шановні користувачі! Працівники АЦСК ГПУ не відповідають за роботу сторонніх ресурсів. Зокрема, не надають консультацій щодо помилок, які виникають при подачі декларацій на сайті НАЗК, отримання довідок про доходи та з інших питань. Свої емоції, зауваження та побажання надсилайте на відповідні адреси, вказані на даних ресурсах.

 

 

 

 

Новий АЦСК

Шановні користувачі ЄРДР!

Повідомляємо Вам про те, що в роботі центру сертифікації ключів Генеральної прокуратури України відбулись зміни.

Так, згідно з рішенням центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України від 06 листопада 2018 року № 1 центр сертифікації ключів Генеральної прокуратури України, код ЄРДПОУ 00034051, відповідає вимогам до акредитованого центру сертифікації ключів та внесений до Реєстру суб'єктів, які надають послуги електронного цифрового підпису, за №8/2018.

У зв'язку з цим, АЦСК ГПУ прийнято та затверджено Генеральним прокурором України Регламент, який встановлює порядок роботи та процедури центру сертифікації ключів з надання послуг електронного цифрового підпису.

Норми цього Регламенту поширюються на всіх суб'єктів відносин, що в ньому визначені. Чітке дотримання та виконання умов Регламенту є обов'язковим.

Користувачами ЕЦП, виданих АЦСК ГПУ можуть бути працівники органів прокуратури України або службові особи інших органів державної влади, які звернулись у встановленому Регламентом порядку до ЦСК чи його відокремлених пунктів реєстрації з метою отримання послуги ЕЦП для доступу до інформаційно-телекомунікаційних систем, держателем яких є Генеральна прокуратура України.

Перед початком користуванням електронним цифровим підписом, необхідно ознайомитись з актуальною редакцією даного Регламенту на офіційному сайті АЦСК ГПУ за посиланням https://ca.gp.gov.ua/pages/csk/regulations.

У прокуратурі міста Києва, відповідно до Регламенту, діє відокремлений пункт реєстрації (далі - ВРП) АЦСК ГПУ.

Звертаю вашу увагу на те, що змінились правила отримання послуг електронного цифрового підпису.


Отримання сертифікату електронного цифрового підпису.

Відповідно до вимог Регламенту, для отримання послуг електронного цифрового підпису особа повинна з'явитися до відокремленого пункту реєстрації та надати наступні документи:

 • заяву на проведення реєстрації та формування посиленого сертифікату відкритого ключа ЕЦП. Актуальний бланк заяви знаходиться за посиланням https://ca.gp.gov.ua/pages/files/85;

 • оригінал паспорта або паспорта заявника, виготовленого у формі ID-картки (також надаються засвідчені підписом власника власника копії 1-2 сторінок паспорта і сторінки з актуальною реєстрацією (3-6 за наявності відміток) або лицьового та зворотного боку ID-картки та копія паперового витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання, засвідчені підписом власника);

 • оригінал картки фізичної особи — платника податків з реєстраційним номером облікової картки платника податків (РНОКПП) та її копію засвідчену підписом власника (у разі якщо через релігійні переконання посадова особа відмовилась від РНОКПП - не подається, однак надається засвідчена підписом власника копія відповідної сторінки паспорта з відміткою про це);

 • оригінал службового посвідчення;

 • копію наказу або витяг з наказу або довідку кадрового підрозділу про призначення на посаду (перебування на посаді), що завірені належним чином. Вказані документи дійсні для подачі до відокремленого пункту реєстрації АЦСК ГПУ протягом 5 днів з дня їх видачі/посвідчення;
 • якщо надавався у користування флеш-носій - то цей носій, або ж власний флеш-носій.Посадова особа ВРП приймає рішення про відмову в реєстрації за результатом розгляду поданих документів у разі:

 • відсутності всіх необхідних для реєстрації документів;

 • подання заявником неналежно засвідчених копій документів чи документів, які мають підчистки, дописки, закреслені слова, інші незастережні виправлення або написи олівцем, а також мають пошкодження, внаслідок чого їх текст неможливо прочитати;

 • невідповідності даних, що визначені в поданих документах, фактичним даним заявника;

 • відсутності у посадової особи іншого державного органу підстав для доступу до ІТС, держателем яких є Генеральна прокуратура України.Скасування, блокування та поновлення сертифікатів

Користувач зобов'язаний особисто негайно скасувати сертифікат у разі:

 • компроментації особистого ключа (факт або обґрунтована підозра того, що особистий ключ став відомий або доступний до використання іншій особі, факт втрати можливості використання ключа із будь-яких обставин, зокрема: фізичне пошкодження або втрата носія, неможливість відтворити пароль захисту);

Користувач зобов'язаний особисто негайно заблокувати сертифікат та звернутись до ВРП протягом терміну блокування для скасування сертифікату у разі:

 • зміни відомостей, зазначених у сертифікаті (зокрема: при переведенні на іншу посаду або звільнення з роботи власника сертифікату, зміна прізвища, ім'я, по батькові, виявлення помилок у реквізитах, тощо).

Звернення до ВРП може бути в усній або письмовій формі. При усному зверненні власник сертифікату має повідомити посадовій особі ВРП своє прізвище, ім'я, по батькові та ключову фразу-пароль. При письмовому зверненні власник сертифікату безпосереднього звертається до ВРП з паспортом, заповнивши заяву відповідного зразка. Актуальний бланк заяви знаходиться за посиланням https://ca.gp.gov.ua/pages/files/86

У випадках:

 • смерті власника сертифікату або оголошення його померлим за рішенням суду;

 • визнання його недієздатним за рішенням суду;

 • звільнення з посади у відповідному органі;

 • припинення відповідного органу чи його підрозділу

керівництво установи, до якої належить власник сертифікату зобов'язане письмово сповістити ВРП про ці події та протягом 7 днів надати завірені копії документів, що підтверджують цю подію.

У випадках:

 • тимчасового відсторонення від посади чи виконання службових обов'язків;

 • затримання та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою чи цілодобового домашнього арешту;

 • тривале відрядження чи його продовження без можливості власнику сертифікату самостійно звернутись до ВРП;

 • тривала хвороба чи стаціонарне лікування;

 • припинення діяльності відповідного органу чи його підрозділу;

 • інші причини, які обмежують використання власником особистого ключа та не дають йому самостійно звернутись здійснити блокування сертифікату

керівництво установи, до якої належить власник сертифікату зобов'язане письмово сповістити ВРП із зазначенням обставин, які викликають необхідність блокування/скасування сертифікату та долученням, за наявності, належним чином завірених копій відповідних документів.

У випадку надання власнику сертифікату у користування носія ключової інформації, такий носій має бути повернутий.

ЦСК автоматично скасовує сертифікат при закінченні строку його чинності або при надходженні інформації про припинення діяльності огану, в якому працював власник, про компрометацію особистого ключа чи надання власником недостовірних даних під час реєстрації.Поновлення сертифікату.

Заблокований сертифікат може бути поновлений власником в усній або письмовій формі. При усному зверненні власник сертифікату має повідомити посадовій особі ВРП своє прізвище, ім'я, по батькові та ключову фразу-пароль. При письмовому зверненні власник сертифікату безпосереднього звертається до ВРП з паспортом, заповнивши заяву відповідного зразка. Актуальний бланк заяви знаходиться за посиланням https://ca.gp.gov.ua/pages/files/86

Заблокований за ініціативою керівництва установи сертифікат поновлюється за письмовим повідомленням з долученням, за наявності, належним чином завірених копій відповідних документів.

Скасований сертифікат поновленню не підлягає.


Прошу довести зміст повідомлення до всіх користувачів ЕЦП, виданих АЦСК ГПУ. Перед зверненням обов'язково перевіряйте сайт https://ca.gp.gov.ua/ щодо актуальності Регламенту та додатків до нього.


З повагою, Ваша Техпідтримка ВРП АЦСК ГПУ.

Графік роботи ЦСК 15.10.2018

Шановні користувачі! 

     У понеділок, 15.10.18 віддалений ЦСК ГПУ у прокуратурі міста Києва працювати не буде у зв'язку з вихідним днем.

     Також звертаємо Вашу увагу на те, у листопаді 2018 року припинять дію сертифікати особистих електронних цифрових підписів, що використовуються для доступу до ЄРДР тих користувачів, які оформили сертифікати, у жовтні-листопаді 2017 року та з того часу їх не змінювали.

   У звязку з викладеним, просимо Вас, починаючи з 16.10.2018 року звертатись до ЦСК у прокуратурі міста Києва: каб. 621 (для працівників органів прокуратури) та каб. 104 (для працівників НП, СБУ та ДФС) для продовження дії сертифікатів. При собі мати паспорт, витяг з наказу про призначення на посаду, службове посвідчення та флеш-носій.

   Щиро вітеємо з прийдешнім Днем захисника Вітчизни!

   З повагою, Техпідтримка!

 

Ключі та відпустки

Шановні користувачі!

Наразі пора відпусток, тому, не забуваємо блокувати ключі доступу до ЄРДР.

Заблокувати ключ можна за телефонами, вказаним праворуч, зазначивши слово-пароль.

Після повернення з відпустки ви маєте розблокувати ключі, направивши до центру сертифікації ключів в прокуратурі м. Києва (каб. 621, 104) відповідну заяву.

 

Вдалого відпочинку!

Графік роботи 8-9 травня

Шановні користувачі!

Сьогодні, 08.05.2018 року, віддалений Центр сертифікації ключів Генеральної прокуратури України у прокуратурі міста Києва працюватиме до 17 години 00 хвилин.
 
Завтра, 09.05.2018 року - вихідний день.
 
Техпідтримка щиро вітає усіх з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Технічні роботи 08.11.2017

Шановні користувачі!

     Сьогодні, 08.11.2017 року, починаючи з 20 години 00 хвилин будуть проводитись регламентні технічні роботи по оновленню інформаційної системи ЄРДР.
     Тривалість робіт орієнтовно до 23 години 59 хвилин 08.11.2017, однак може збільшитись.
     Після завершення технiчних робіт прохання почистити у Ваших браузерах кеш/куки.
     Просимо вибачення за тимчасові незручності.
З повагою, Техпідтримка.

 

 

 

 

 

 

УВАГА!

26.10.2017 року Центром сертифікації ключів Генеральної прокуратури України у м. Києві з технічних причин не будуть видаватися ключі доступу до ЄРДР.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Технічні роботи

Шановні колеги!

З 20 години 28.12.2016 року почнуться технічні роботи в ЄРДР.

Орієнтовний термін закінчення робіт - до 23 години 28.12.2016 року

Просимо поставитись з розумінням. 

З повагою, Техпідтримка!

 

 

Upd. Наразі відновлено роботу ЄРДР. Система працює справно. Про можливі виявлені помилки просимо повідомляти на нашу електронну адресу.

Не забуваємо, що після проведення технічних робіт необхідно у Вашому браузері видалити кеш та куки. Зокрема "помилка 5001" прибирається також цим способом.

 

Новий вхід до ЄРДР

Шановні коллеги!

   Починаючи з 24.10.2017 року використовуватиметься новий порядок автентифікації та авторизації користувача в системі ЄРДР за допомогою програмного забезпечення «Персональний сервіс ЕЦП».
Для успішної авторизації необхідно:
 
1) Відповідання робочої станції користувача до наступних вимог:

1. Комп’ютер під керування ОС Windows або Mac OS актуальної версії.
2. Підтримуваний браузер (Chrome, Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer) актуальної версії.
3. Остання доступна версія Java (доступна для завантаження з сайту https://java.com/).
4. Наявне підключення до мережі Інтернет.
Використання «Персонального сервісу ЕЦПД» для авторизації в ЄРДР відбувається у наступному порядку:

1. Перейти за посиланням на сторінку ЄРДР:
https://erdr.gp.gov.ua/
2. Після успішного завантаження сторінки, необхідно запустити «Персональний сервіс ЕЦП», перейшовши за посиланням на сторінці «Посилання для завантаження додатку», яке незабаром буде доступне;
3. Браузер завантажить файл sjwsa-gpu.jnlp. Після завантаження файлу, його необхідно запустити;
4. Запуститься застосунок «Персональний сервіс ЕЦП»
Більш детальна інструкція знаходиться у файлі *.pdf за посиланням нижче:
 

 

Відновлено роботу ЦСК

Шановні користувачі!

Повідомляю Вам про те, що роботу Центру сертифікації ключів Генеральної прокуратури України в м. Києві відновлено. 

З повагою, Ваша Техпідтримка!

УВАГА

У разі втрати або факту компрометації особистого ключа доступу до ЄРДР необхідно негайно зателефонувати:


– у робочі дні з 08:00 до 17:00 до регіонального Центру прийому дзвінків 527-72-95 або 527-71-38;