Просимо прийняти до уваги, що з метою уточнення індексів підрозділів проведено коригування даних, які зараз відповідають алфавітному порядку адміністративно-територіальних одиниць України. З урахуванням цих коригувань з 1 січня 2014 року зазнала зміни нумерація проваджень.
     Так, у м. Києві нумерація змінилась з 11 на 10.

Доброго дня, шановні користувачі ЄРДР! 

      Підходить до завершення перший рік функціонування Єдиного реєстру, у звязку з чим нагадую про те, що термін дії посиленого сертифікату користувача ЕЦП становить один рік з моменту його генерації. Отже, сертифікати, видані у листопаді 2012 року, невдовзі втратять свою чинність. Для продовження роботи з ЄРДР користувачам необхідно повторно звернутися до Центру сертифікації ключів в прокуратурі міста Києва (вул. Предславинська, 45/9) для заміни ключів.
     При собі користувачам необхідно мати ключовий носій ЕЦП, паспорт та дійсне службове посвідчення.
     Перевидача ключів для працівників органів прокуратури відбуватиметься в каб. 621, для співробітників органів внутрішніх справ, міндоходів, Служби Безпеки України - в каб. 104.
     Графік перевидачі ключів та списки працівників направлено адресу керівництва районних прокуратур ГУ МВС України в м. Києві, Управліня міндоходів та інших правоохоронних органів, які обслуговуються в Київському регіональному центрі сертифікації ключів Генеральної прокуратури України.
 
     Повідомляю, що при перевидачі ключів працівниками центру сертифікації буде проводитись перевірка дотримання користувачами дисципліни та системи  безпеки поводження з ключовими носіями відповідно до п. 1.9 Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань.

 

УВАГА

У разі втрати або факту компрометації особистого ключа доступу до ЄРДР необхідно негайно зателефонувати:


– у робочі дні з 08:00 до 17:00 до регіонального Центру прийому дзвінків 527-72-95 або 527-71-38;