Браузери - короткий огляд та рекомендації

                                                                          

 

 

Веб-оглядач, оглядач, браузер (від англ. Web browser) - програмне забезпечення для перегляду веб-сайтів, тобто для запиту веб-сторінок (переважно з мережі Інтернет), їх обробки, виведення і переходу від однієї сторінки до іншої.

Програм браузерів створено велику кількість і кожен вибирає серед них той яким зручно та просто користуватись. Серед усіх браузерів виділяються декілька лідерів, а саме:

Internet Explorer - вбудований в операційну систему Windows. Використовується переважно новими користувачами ПК. Це той самий "Інтернет" на мові недосвідчених користувачів ПК. Має невелику кількість налаштувань. Використовувати в роботі не бажано.

Google Chrome - самий молодий браузер розроблений компанією Google. Стрімко набрав популярність серед користувачів за рахунок своєї швидкодії та стабільності, яку поступово втратив. Має багато налаштувань та можливість роботи з сервісами Google. Можливий для використання з ЄРДР.

Mozilla Firefox - браузер від Mozilla. Один із найстаріших браузерів. Рекомендовано ГПУ для використання з ЄРДР.

Opera - один з найстаріших браузерів. Використовується багатьма користувачам для щоденної роботи. Має багато налаштувань. Однак у зв'язку із специфічністю роботи з Java не рекомендується до використання з ЄРДР окремими "спеціалістами". Пройшовши "бойове" тестування у роботі з системою - можливий до використання.

Safari - браузер був розроблений та по-замовчуванню установлений на операційних системах MacOS. Вже пізніше була розроблена стабільна версія під Windows. Може бути використаний для роботи з ЄРДР, особливо тим користувачам, хто "змушений" працювати на "іграшці" від фірми Apple.

Отже, для щоденної роботи Ви можете вибрати будь-який зручний для Вас браузер, а для роботи в ЄРДР використовуйте лише рекомендовані. Краще, для перегляду Інтернет-сторінок використовуйте один браузер, а для роботи з ЄРДР - інший, з числа рекомендованих. Посилання на завантаження можна знайти нижче.

Google Chrome                                   Mozilla Firefox                                  Safari

УВАГА

У разі втрати або факту компрометації особистого ключа доступу до ЄРДР необхідно негайно зателефонувати:


– у робочі дні з 09:00 до 18:00 до регіонального Центру прийому дзвінків 527-72-95 або 527-71-38;